Author: s***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The most amazing product
顏色: 05 月光國
尺寸: 均碼
Price: HK$279.00
| Color | 05 Moonlight Land |
| Benefits | Long-Wearing |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 13.3 cm |
| 長度 | 6.9 cm |
| 淨重 | 6.3 g |
| 寬度 | 2.5 cm |
| SKU | sb2305220322732170 |
Brand Name: Flower Knows
About: 讓夢想成真
Quality: 7353045 people said the quality is very good!
Author: s***r
Date:
Review: The most amazing product
顏色: 05 月光國
尺寸: 均碼
Author: p***5
Date:
Review: It came super fast! and it was described as pictured
顏色: 01 星之沙
尺寸: 均碼
Author: f***r
Date:
Review: so gorgeous and so pigmented
顏色: 03 海歌姬
尺寸: 均碼
Author: s***e
Date:
Review: Are you kidding? The packaging is gorgeous! The shades are so pretty as well! I’m obsessed with this palette ❤️
顏色: 05 月光國
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.